تیم

تیم ما بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت ما است، چرا که چرا.

کدا به آسیا، اروپا، آفریقا، استرالیا، آمریکا و آمریکای جنوبی از منطقه مبلمان و مبلمان جهانی فولاد خدمت می کند. تیم فروش ما تجربه زیادی در بسیاری از صنایع از جمله کسب و کار، بهداشت، آموزش، دولت، فضاهای صنعتی و عمومی دارد.
 

برای ارتباط با اعضای تیم فروش برای منطقه یا بازار، لطفا با ما تماس بگیرید: + 86-13937918196 (تلفن همراه) و یا پست الکترونیکی به: andy@kedafurniture.com .1. ما یک تیم هستیم.

"متوقف کردن مبارزه و شما زندگی را متوقف کنید. --- توماس کارلی. "


جوان، شور و شوق و خلاق. بله ما هستیم.

پایدار، با تجربه و حرفه ای. بله ما هستیم.


ما تیمی هستیم که همه را با هم به ارمغان می آورد تا نتایج بیشتری کسب کند.

ما تیمی هستیم که عمیقا به این باور دارد که می توانیم معجزات بیشتری ایجاد کنیم.

ما تیمی هستیم که به وضوح اهدافمان را می داند و برای آن سخت تلاش می کند.

ما تیمی هستیم که هرگز برای انتخاب ما پشیمان نخواهیم شد.
keta team

keta team

 keta team

keta team


2. جلسه ارتباطی

کسی که فقط خود را در مورد پرونده می داند، کمی از آن خبر دارد. - Guoyu لیو


جلسه ارتباطی در پایان هر ماه برگزار می شود. تمام بخش های فروش، بخش بازرسی، کارگران ماهر، مهندسین، مدرسان و رهبران جمع آوری شده برای بحث و تجزیه و تحلیل سفارشات در حال انجام است. سپس، در طول تولید، می توان از اشتباهات بسیاری جلوگیری کرد. همه چیز را خوب می شناسند و مسئولیتشان را می پذیرند. ارتباط نه تنها باعث ایجاد یک خانواده بزرگ هماهنگی می شود، بلکه یک تیم نزدیک تر را تشکیل می دهد.

 

keta team


3. ملاقات در پارک

"همه کارها و هیچ بازی باعث می شود جک یک پسر کسل کننده باشد؛ همه بازی ها و کار هیچ مشکلی جک پسر واقعی را نمی کند. "


ما، کده، در مورد کارآیی زیادی مراقبت می کنیم. ترکیب کار و بازی با هم کار کارآمد را به ارمغان می آورد. برای ما، اتاق جلسه انعطاف پذیر و متحرک است، مانند دفتر، پارک ها، رودخانه ها و کافه ها. افتتاحیه ذهن ما را به یک تیم پیشرو و نوآورانه تبدیل می کند، به طوری که ما می توانیم به شما حرفه ای تر و کارآمدتری خدمت کنیم.


keta team


4. زمان یوگا

بهترین زمان صبح است بهترین روش، سعی و کوشش است بهترین رویکرد به یک مشکل، دلیل است. بهترین اصل برای یک خانواده، هماهنگی است. "


ما در پارک انجام یوگا در صبح روز ابتدای ماه نو می مانیم. صلح درونی را در قلب ما پیدا کن. ارتباط قوی بین یکدیگر را در تیم گرمی احساس کنید. هماهنگی بین کار و زندگی را پیدا کنید. ماه جدید، آغاز جدید ما امیدواریم که بهترین باشید تا بتوانیم به راحتی و با خوشحالی از طریق خودمان خدمت کنیم.


keta team


5. تیم ما، پر از عشق و شادی، سخت کوش و مسئول، صادق و قابل اعتماد، بهترین تیم برای کار با شما است.