اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
زنان را در دفعات بازدید: چگونه قفسه سینه پارچه
Oct 12, 2016

مردم تنها

آیا فقط کار به زودی، لباس کمتر و یا کار دیگر هر روز به تغییر لباس مردم تنها خانه گنجه معمولا ساده است فقط نیاز به تنظیم لوازم جانبی ذخیره سازی داخلی به کمک، شما تعویض لباس کمد لباس پارچه ساده استفاده کنید.

توصیه های ذخیره سازی: برای آینده هستند را وارد ازدواج که سعی در ایجاد حس خوب ذخیره سازی، ذخیره کردن پایه و اساس خوب. می توانید سفارش لباس خود، شما همچنین پوشیدن لباس های هفته پیش سادگی، به صرفه جویی در وقت می توانید.

دو جهان

اما تا به حال بدون فرزند، شیرین عاشقانه دو شخص جهان برخوردار است. کمد لباس یا پارچه سینه تنها می تواند دو نیاز مردم در زندگی روزمره، تمايز مناسب در نظر بگیرید.

توصیه های ذخیره سازی: پارتیشن های مردان و زنان لباس، اجتناب از ترکیب اشتباه. فضای بالای کمد های عمومی می تواند نگه دارید تا به مجموع پتو و موارد دیگر.

خانواده سه

با نوزاد, طبیعی تر. کمد لباس علاوه بر ذخیره سازی لباس نیز در نظر بگیرید ترک فضای به فروشگاه اسباب بازی برای کودکان.

توصیه های ذخیره سازی: شما می توانید طراحی گنجه خود را به تعقیب آویز بالا، فروشگاه پوشاک مورد استفاده و محل ملافه لحاف مانند فضا، کمد لباس بچه خالی پایین تر در هر زمان باز کردن درب به لباس و اسباب بازی به مجموعه. پیشنهادات برای افزایش هود پارچه ساده برای صرفه جویی در فضا، افزایش انعطاف پذیری تلفن همراه. همچنین جعبه با سطل می تواند کودکان نیز نوشتن تعداد در جعبه ذخیره سازی دسته لباس الهام بخش کودکان بهره دریافت نمایندگی می توانید انتخاب کنید.