اخبار صنعت

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعریف مبلمان فولادی و موقعیت آن در صنعت مبلمان
Mar 23, 2017

مبلمان فولادی، استفاده از مبلمان استفاده از ورق فولاد نورد سرد و پودر پلاستیک به عنوان مواد اولیه اصلی، و قفل، اسلاید، دسته و دیگر قطعات یدکی، از طریق برش، پانچ، برابر، جوش، پیش درمان، اسپری، فرآیند مونتاژ لوازم جانبی .

مطابق با استفاده از فولاد نورد سرد و مواد مختلف می توان به مبلمان Gangmu، مبلمان فولادی پلاستیک، مبلمان شیشه ای فولاد و غیره تقسیم می شود.

با توجه به استفاده از مبلمان، می توان به مبلمان فولادی مورد استفاده در دفتر، مبلمان فولادی مورد استفاده در خانه و غیر نظامی دیگر تقسیم می شود. چندین دسته عمده از انواع آن وجود دارد: گاوصندوق، صندوق های بیمه ای و سایر سری های بیمه، کابینت ها، کابینت ها، کمد لباس، کالاهای شمارنده، کابینت های امنیتی و دیگر مجموعه کابینت، قفسه ها، قفسه ها، قفسه ها و سری های دیگر، دوبل، تخت خواب ، تخت خواب و سایر تختها، میز، میز کامپیوتر، صندلی های آموزش و دیگر مجموعه های مبلمان اداری، میز و صندلی، صندلی های ردیف و سایر مجموعه های مبلمان مدرسه.


این یک روند غیرقابل برگشت زمانی است که مبلمان فولادی جای بسیاری از مبلمان چوبی را می گیرد این به این علت است که مبلمان چوبی، مقدار زیادی از منابع جنگلی را مصرف می کند و موجب تخریب محیط طبیعی می شود. با تقویت آگاهی مردم از حفاظت از محیط زیست، بسیاری از کشورها ممنوعیت یا محدود کردن جنگلداری، به عنوان مبلمان چوبی، مواد اولیه اصلی و کم اهمیت، مردم را مجبور به تقویت استفاده از مواد خام چوب، اصلی اصلی چوب رها شده، تراشه های چوبی، سرباره چوب و دیگر مواد شیمیایی از طریق پیوند های مختلف از مواد خام چوب جدید، اما افزایش نگرانی مردم در مورد حفاظت از محیط زیست خود را، به خصوص برای کاهش هزینه های بسیاری از تولید کنندگان، استفاده از مواد شیمیایی غیر محیط زیست دوستانه چسب، آسیب دستگاه تنفسی مردم، به دنبال تعقیب مردم برای یک مفهوم زندگی سالم نیست.


به علت فقدان اعتبار عمومی در بازار داخلی، مردم دلیلی برای نگرانی در مورد مسائل زیست محیطی مبلمان چوبی دارند. مبلمان فولادی به علت بلوغ تدریجی فرایند تولید، وارد عصر تولید صنعتی، استفاده از شمار زیادی از تجهیزات CNC شده است، اما همچنین خط تولید تولید مبلمان فولادی به میلیمتر یا حتی میکرون، در حالی که حفظ مواد خام از ویژگی های غیر سمی، بی مزه، ساختن محصول دارای ویژگی های زیست محیطی سبز، در هزاران سال به صنعت مبلمان مبلمان مبلمان در ظهور ناگهانی پتانسیل بازار بسیار گسترده است.