اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
قفسه برای مطابقت با دکور اتاق
Oct 12, 2016

قفسه با توجه به ویژگی های عملی، شیک و آسان مجمع آن توسط افراد جوان تر و بیشتر دوست داشت. با این حال، قفسه خریده و آن را کار آسان نیست خوب است. چیزی کمتر فضای بیش از حد درهم و برهمی. شرکت قفسه یو داد محل ملزومات، قفسه نه تنها می تواند تابع نیز کمک تزئین به زیبایی محیط زیست دریافت خواهید کرد. و دکور اتاق استفاده از تک رنگ مواد در فلز یا چوب، خطوط صاف و بدون دکوراسیون اضافی پیچیده دکوراسیون مدرن به سبک مینیمالیستی با یکدیگر با قرار دادن.

رنگ خنثی رنگ را انتخاب کنید باید

رنگ های خنثی مانند سیاه، سفید، نقره ای، قهوه ای، پایین کلید خویشتن داری را احساس آرامش و راحت, که آیا آن است که در محیط های سرد یا گرم قرار می گیرد، کار می تواند.

قرار دادن اشیاء رنگ یکنواخت باشد

در قفسه های انباشته شده در رنگ بیش از حد آسان به نظر می رسد پیچیده، باعث فشار چشم. علاوه بر این, روشن, چشم نواز رنگ به طور گسترده ای استفاده نمی شود باید و می تواند به عنوان زینت محلی مورد استفاده قرار گیرد.

Donand #39; t پر کردن قفسه

بیش از حد کامل نه تنها فشار دادن بیش از حد قرار دادن نیز می تواند زیبایی کلی تضعیف. کافی فضای سفید، به منظور ایجاد حس موجز و پر جنب و جوش از عمق و فضا.

قرار دادن گیاهان زینتی

سبز کمی شما را عمر مفید ایجاد فضای تازه و طبیعی. جشن برای چشم در همان زمان، شما می توانید پاک کردن هوا و از بین بردن استرس.

مسابقه ذخیره سازی سبد (جعبه)

بی اهمیت به آیتم های کوچک مانند جای شل در قفسه، هر دو را پوشش می دهد و ظاهر را تحت تاثیر قرار. ذخیره سازی جعبه یا سبد ذخیره پارچه ای ذخیره سازی سبد، دسته، که استفاده می شود در یک نگاه، و یا وقتی نمی eyesores را مطابق با.

قفسه های متعدد در ترکیب استفاده می شود

قفسه نظر ضعیف یا ناگهانی، قفسه های متعدد ممکن است گروهی با هم، تن و یا سبک بیشتر، ایجاد فضای کامل شخصی ذخیره سازی/تزئینی.