اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روند مد مبلمان
Oct 12, 2016

بالغ مفهوم مصرف فولاد چوب مبلمان، دقیقا به این خاطر آن این است که بسیاری از جذابیت های غیر قابل مقاومت، در حال حاضر نگاه برای تمام مبلمان با 6 از مزیت های بزرگ غنی سازی.

1: سبک شخصی

اجزای اصلی مورد استفاده در مبلمان مدرن کیفیت ضخامت دیوار نازک 1.2-1 کربن استیل لوله یا آلومینیوم فلزی استيل و غيره را تشکیل می دهند. به دلیل سختی نازک دیواری لوله های فلزی، جعل، طراحی می تواند با توجه به designerand #39; s نبوغ هنری، دادن بازی کامل به تخیل، به انواع منحنی و رنگارنگ زیبا منحنی شکل و سبک های پردازش. طعم بسیار هنری از لوله های فلزی قاب با چوب جامد, پنل, پارچه, سنگ, شیشه ای و دیگر لوازم یدکی قطعات یا لوازم جانبی وسیله ارتباط هوشمندانه با همه سبک های مختلف، نوع جذابیت بسیار لذت بخش. بسیاری از منحصر به فرد مبلمان فلزی، سبک آشکارا پیشگام ارائه سبک بسیار شخصی شده، این تمایل به چوب مبلمان دشوار مقایسه و تطبیق است.

2: انتخاب رنگ

اتمام سطح مبلمان می گفت به رنگارنگ، انواع رنگ های زیبا از پوشش پلی اورتان پودر را می توان، همچنین می تواند کروم مرحله برهنه; شفاف روشن لوکس و ظریف nitriding خلاء از تیتانیوم یا پوشش کاربید تیتانیوم می تواند همچنین می تواند پوشش تیتانیوم و پودر اسپری ترکیبی کامل از دو یا چند رنگ کنتراست را افزایش می دهد. در حال حاضر محبوب بین المللی k طلا و سیاه و سفید آبکاری طلا پوشش روند بیشتر نمرات و درجه مبلمان فلزی به سطح بسیار بالا. مبلمان از چوب جامد فولاد استفاده می کند و توابع زیبایی در یکی، برخی از بهترین کیفیت بالا کلکسیونی.

3: دسته تنوع گونه

استفاده رده مبلمان و سرشار از انواع مناسب برای اتاق خواب، اتاق نشیمن غذاخوری منطقه به طور کامل برای مبله هستند. این مبلمان استیل و چوب می تواند اتاق خانواده خوب جو مختلف، سبک خانه مدرن تر نیاز.

4: تابع تاشو

مبلمان استیل-چوب بسیاری با ویژگی های فرو ریخت، نه تنها آسان برای استفاده، شما همچنین می توانید صرفه جویی در فضا و محیط محدود زندگی خانواده است نسبتا آرام و راحت.

5: ارزش زیبایی شناختی

جوانه زدن آهن مبلمان در کشور حدود دو سال به جذابیت کلاسیک چینی و غربی در ظاهر ساده سبک سادگی زیبا و فضای مدرن، پر از ارزش های هنری و زیبایی شناسی ارزش برای todayand #39; s مبلمان بازار از ویژگی های منحصر به فرد این اضافه شده است.

6: مقالات و ارزان

مبلمان از چوب جامد مبلمان قیمت زیادی ارزان تر از چوب جامد, این درآمد اما گرفته با شوخ و خلاق داخلی آسان تزئینات و درآمد است هنوز سود آور اما پرداخت توجه به منافع و زیبایی از خانواده برای خرید مبلمان مقرون به صرفه است.